Telefoonnummer

0638127829

Emailadres

gvstanfries@outlook.com

Beschikbaarheid

Ma-vr: 9:00-20:00

Op 9 oktober 2021 organiseert Gymnastiekvereniging Stanfries een demo! Een gezellige middag vol feest om kennis te maken met gymnastiek en de vereniging. En natuurlijk om de start van de gymnastiekvereniging te vieren! Jij komt toch ook?

Wanneer? 9 oktober van 14:30 – 16:30 uur

Waar? Gymzaal Reduzum

Voor wie? Voor jong en oud uit Reduzum, Idaerd, Friens en omgeving!

Wat gaan we doen?
Er is volop vertier. Turnsters geven een demonstratie en kinderen kunnen snuffelen aan het materiaal en samen met de juffen van alles uitproberen! Buiten staat een springkussen en in de gymzaal vind je natuurlijk volop informatie over de gymnastiekvereniging.

Binnenkort vind je op de website en social media meer informatie over het programma!

Aanbevolen artikelen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *