Telefoonnummer

0638127829

Emailadres

gvstanfries@outlook.com

Beschikbaarheid

Ma-vr: 9:00-20:00

Op 30 november en 2 december renden, sprongen en klauterden er grote en kleine pieten door de gymzaal. Het was feest bij Gymnastiekvereniging Stanfries, want Sint en Piet zijn in het land. Tijd voor pietengym dus! Onze gymnastiekleden wilden Sint en Piet wel eens laten zien wat zij allemaal hebben geleerd tijdens de gymlessen. Misschien konden Sint en Piet daar nog wat van leren voor Pakjesavond!

Slingerend aan de touwen sprongen de peuters, kleuters en oudere kinderen van huis naar huis, gekleed in de mooiste pietenpakjes of met een geknutselde pietenmuts op het hoofd. Klauteren om bij de schoorsteen te komen en de pakjes op tijd af te leveren.

En na al dit harde werk, restte er niets anders dan een mooi pietendiploma in ontvangst nemen en in de kleedkamer op zoek naar iets lekkers in de schoen!

Peuters en kleuters slingeren erop los
Hulpjuf Lieke vult samen met de kleintjes een schoorsteen vol cadeautjes
Een supersterke Piet!
Klimmen en klauteren, als de cadeaus maar op tijd zijn!

Aanbevolen artikelen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *